Вівторок , 17 Травень 2022
На головну / НОВИНИ / Місто / Термін подання декларації про майновий стан і доходи в електронному варіанті подовжено до липня

Термін подання декларації про майновий стан і доходи в електронному варіанті подовжено до липня

Південне управління ГУ ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до Закону України від 17.03.2020 року № 533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID – 19)», продовжено термін подання громадянами декларації про майновий стан і доходи в електронному варіанті до 01 липня 2020 року, а строк сплати зобов’язань за таким документом – до 01 жовтня поточного року. 

Тобто, останній день подання декларації – 30 червня. При цьому, суму податкового зобов’язання, яке платниками визначено в декларації до сплати, необхідно сплатити до 01 жовтня 2020 року.  Водночас, фізичні особи, які заявляють право на податкову знижку відповідно до статті 166 Кодексу, мають право подати декларацію за звітний (податковий) 2019 рік до 31 грудня 2020 року.  

 

Про нас Горбань Інна

Перевірте також

Як Польща підтримує Україну і українців, мала змогу переконатися наша землячка

І поділилася своїми враженнями за допомогою… світлин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page