Вівторок , 17 Травень 2022
На головну / НОВИНИ / Смачні наїдки, українські пісні та цікаві фотозони

Смачні наїдки, українські пісні та цікаві фотозони

Особливою видалася минула неділя для жителів трьох сіл. Із Зоряного, Тишенківки, Вишневого поспішали люди в центр територіальної громади, аби поспілкуватися, згадати цьогорічні події, які відбувалися на їхній малій батьківщині, послухати виступи місцевих артистів, просто відпочити від важкої роботи та буденних справ.

Для цього організатори зробили все можливе. Привертали увагу облаштовані фотозони: лави з теплими пледами та книгами, арка, обрамлена осіннім листям і плодами горобини. Окрасою заходу став банер «Я люблю Зоряне», до якого постелили червону доріжку, ніби чекали тут справжніх зірок.

Малеча піднімалася на батути, смакувала солодку вату, ставала у дружне коло разом з аніматорами. 

Святкову атмосферу створювали виступи ансамблів «Тишенківські зорі» та «Зоряночка», а також Світлана Волкова, Катерина Брянцева, народний аматорський колектив «Черешеньки» Попівського будинку культури Наталинської ОТГ. Доповнювали концерну програму полтавські гурти «Сувенір» та «Dance Band». У перерві всіх частували запашною пшоняною кашею. Вечірня дискотека відбулася за участі DJ Jenya Lee. Приємним сюрпризом для глядачів став феєрверк.

Про нас Горбань Інна

Перевірте також

Як Польща підтримує Україну і українців, мала змогу переконатися наша землячка

І поділилася своїми враженнями за допомогою… світлин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page