Вівторок , 17 Травень 2022
На головну / ЗДОРОВ'Я / Прогнозують карантин?

Прогнозують карантин?

Державна установа «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє, що  за результатами оперативного щотижневого аналізу  захворюваності на  грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, майже на третину збільшилася  кількість хворих. Переважно це діти. Найвищий показник — у Коломацькому районі, найнижчий — у Лозовій. У зону ризику потрапили навчальні заклади та дошкільні установи.  

Ситуацію в районі коментує завідувачка  Красноградської  міжрайонної філії   ДУ «Харківський обласний лабораторний центр» Оксана Співак.

— Закриття шкіл та садочків можливе лише тоді, коли кількість хворих перевищить 20 відсотків.  У нас поки що ситуація не на стільки критична. Так, у січні занедужало 834 людини, з них — 510 дітей віком до сімнадцяти років. Госпіталізовано за цей період  вісьмох  осіб. В організованих колективах сезонні інфекції фахівці частіше діагностують в учнів закладів загальної середньої освіти, удвічі частіше, ніж в дитсадках. 

Актуальними залишаються щеплення. Наразі маємо сімдесят вакцинованих (із початку жовтня до січня включно). У такий спосіб цього місяця батьки захистили  від хвороби двох дітей віком до п’яти років.

 

 

 

 

 

Про нас Горбань Інна

Перевірте також

Як Польща підтримує Україну і українців, мала змогу переконатися наша землячка

І поділилася своїми враженнями за допомогою… світлин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page