Середа , 22 Вересень 2021
На головну / НОВИНИ / Надзвичайні події / Пожежонебезпечний період. Будьте уважні!

Пожежонебезпечний період. Будьте уважні!

Як повідомляють у Красноградському районному відділі ГУ ДСНС України в Харківській області, із настанням спекотної пори  зростає ризик виникнення пожеж у природних екосистемах. Тому еменесники нагадують громадянам про недопустимість розведення вогнищ на відкритій території, випалювання сухої трави та сміття. Займання найчастіше є результатом людської недбалості та неуважності.  

Рятувальники наголошують на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, адже порушення цих вимог може стати причиною масштабних пожеж, які спричиняють трагічні наслідки.

Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється: розведення багать у лісі; відвідування населенням хвойних насаджень при підвищеному класі пожежної небезпеки за умовами погоди; палити та кидати у лісі непогашені сірники чи недопалки; випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду і сільськогосподарського призначення; спалювати на території екосистеми сміття, будівельні залишки, побутові та горючі відходи тощо.

При поширенні вогню у природній екосистемі слід негайно зателефонувати на номер 101.

 

Про нас Горбань Інна

Перевірте також

УВАГА! КОНКУРС СЕРЕД РІЧНИХ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ ГАЗЕТИ!

Традиційно розіграш призів від газети «ВІСТІ РАСНОГРАДЩИНИ» відбудеться у січні 2022-го серед річних передплатників     часопису (друковане видання). Головний …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page