Понеділок , 25 Жовтень 2021
На головну / НОВИНИ / Наталинська — одна з найспроможніших ОТГ в Україні

Наталинська — одна з найспроможніших ОТГ в Україні

Засоби масової інформації оприлюднили новий всеукраїнський рейтинг фінансової спроможності об’єднаних територіальних громад. Усього їх 806.

Бралися результати їхньої діяльності за 2015-2018 роки. Експерти програми «U-lead з Європою» та проекту SKL International оцінювали ОТГ за кількома показниками: доходи на душу населення, рівень дотаційності бюджетів, питома вага видатків на утримання апарату управління у фінансових ресурсах ОТГ, питома вага заробітної плати у видатках загального фонду.

Усі ОТГ згрупували за кількістю населення громади. У групі 3, чисельністю жителів від 5 до 10 тисяч, із 267 об’єднаних громад друге місце посіла Наталинська ОТГ. Дохід на душу населення (співвідношення обсягу надходжень доходів загального фонду без трансфертів до кількості мешканців) у цій громаді склав 8 589,3 гривень. При цьому бюджет Наталинської ОТГ є реверсним — понад 19% своїх надлишків громада повертає державі.

 

Про нас Ляхова Надія

Перевірте також

Опалювальний сезон почався: першою тепло отримала лікарня

У Краснограді почали опалювати районну лікарню, приміщення центру первинної медико-санітарної допомоги та заклад дошкільної освіти …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page