Пятница , 19 Апрель 2024
На головну / НОВИНИ / Місто / Легкоатлети, на старт!

Легкоатлети, на старт!

Ранком, 19 вересня, у Краснограді відбулася низка спортивних подій, приурочених до Дня міста та  76-ї річниці визволення району від нацистів.

На Малій площі стартувала легкоатлетична естафета. У ній взяли участь старшокласники закладів загальної середньої освіти Красноградщини та студенти місцевих закладів вищої освіти. Всього – 10 команд.

Змагання проводилися в два етапи. Серед учнівських збірних лідерство вибороли вихованці гімназії «Гранд». Другими фінішували легкоатлети ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 ім. О. І. Копиленка. Третій результат у бігунів навчально-виховного комплексу № 3.

Найспритнішими на дистанції у своїй категорії виявилися студенти КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» ХОР. «Срібло» здобули юнаки та дівчата медичного коледжу. Бронзовими призерами змагань стали представники аграрно-технічного коледжу ім. Ф. Я. Тимошенка.

Зі святами спортсменів привітали заступниця голови Красноградської райдержадміністрації Ірина Смородінова та завідувачка сектору молоді та спорту РДА Оксана Веклич. Вони вручили відзнаки переможцям і учасникам естафети.