Субота , 18 Вересень 2021
На головну / НОВИНИ / Квітень-червень: час весняного призову

Квітень-червень: час весняного призову

Відповідно до вимог ст. 15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352, Указу Президента України від 16.01.2020 року № 13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році», розпорядження районної державної адміністрації Харківської області від 04.02.2020 року № 40 «Про проведення призову громадян на строкову військову службу у 2020 році в Красноградському районі», із 01 квітня по 30 червня 2020 року проводиться призов громадян України на строкову військову службу.

Явці на призовну дільницю об’єднаного міського військового комісаріату у цей період підлягають усі громадяни України 1993-2002 р. н. чоловічої статі, які до дня відправки у військові частини досягли 18 років і не мають права на відстрочку, а також старші особи, які не досягли 27-річного віку, втратили право на відстрочку, або з різних причин не були призвані на строкову військову службу раніше.

Громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути за адресою: місто Красноград, вулиця Полтавська, 60, у зазначений час з документами, вказаними в особистих повістках. Якщо повістка військового комісаріату не надійшла, згідно зі ст. 15 п. 8 пп. 2 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», особа зобов’язана з’явитися до призовної дільниці військового комісаріату в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України. При собі потрібно мати документи, що засвідчують особу.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Красноградського району, зобов’язані негайно повернутися на місце постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії. Ті, що ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату без поважних причин, несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства.

Керівники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів, незалежно від підпорядкування та форм власності, мають забезпечити своєчасну явку призовників на дільницю, як це й передбачено законом «Про військовий обов’язок і військову службу».

Віталій ГЛАДКИЙ, військовий комісар Красноградського об’єднаного міського військового комісаріату, підполковник                           

Про нас Горбань Інна

Перевірте також

У Красноградській тепломережі планомірно готуються до опалювального сезону

Місцеве підприємство теплових мереж обслуговує тридцять котелень, які розташовані на території Красноградської та Наталинської громад. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page