Четвер , 2 Грудень 2021
На головну / НОВИНИ / Звернення Красноградського районного відділу ГУ ДСНС України у Харківській області до населення

Звернення Красноградського районного відділу ГУ ДСНС України у Харківській області до населення

З підвищенням температури повітря збільшується вірогідність пожеж у природних екосистемах. Громадяни почали відвідувати ліси та спалювати сміття на присадибних ділянках, провокуючи виникнення загорянь на відкритій території.

Не варто розводити відкритий вогонь у лісовій зоні, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці. Вогнеборці вже почали ліквідовувати численні пожежі трави, очерету, хвойної підстилки.

Пам’ятайте, що спалювання сухостою також може спричинити тяжкі наслідки: травмування та загибель людей, пошкодження або руйнування особистих домоволодінь, загибель худоби тощо.

Красноградський РВ ГУ ДСНС України у Харківській області нагадує, що спалювання сухої рослинності заборонено чинним законодавством. Згідно зі ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за несанкціоноване випалювання сухої природної рослинності винні особи будуть притягуватися до адміністративної відповідальності.

 За самовільне випалювання рослинності або її залишків накладається штраф: на громадян — від 170 грн до 340 грн, на посадових осіб – від 850 грн до 1190 гривень.

 Рятувальники закликають усіх суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати виникнення вогню у природних екосистемах!

У разі виникнення пожежі терміново телефонуйте на номери 101 або 112 (безкоштовно з усіх телефонів).

 

 

Про нас Горбань Інна

Перевірте також

Читайте в номері “Вістей Красноградщини” за 02 грудня

2 Hrudnia 2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page