Вторник , 19 Март 2024
На головну / ДОЗВІЛЛЯ / Спорт / Футболісти «Колосу» здобули чергові три очки

Футболісти «Колосу» здобули чергові три очки

У грі шостого туру чемпіонату області з футболу серед аматорських команд, в суботу, 8 червня, ФК «Колос» на домашньому полі обіграла 4:0 гостей із смт Шевченкове.

Боротьба за перемогу  була напруженою. На 34-й хвилині рахунок у матчі відкрив Роман Легкий. Другий м’яч у ворота суперників на 59-ій хв. відправив Владислав Налигач. Після вилучення на 61-й хвилині Романа Гудзя, красноградці грали в меншості. Та це не завадило землякам збільшити перевагу в матчевій зустрічі ще на два м’ячі. На 68-й хв. голом відзначився Віталій Єфіц, а на 88-й – Євгеній Домненко, що вийшов на заміну на 70-й хвилині. Підсумок поєдинку 4:0 на користь футбольної команди «Колос».

Перше коло чемпіонату Харківщини з футболу серед аматорських команд  фінішує 29 червня. Вболівальники сподіваються, що місцева збірна завершить його на передових позиціях у своїй групі.

Як ми повідомляли раніше, наразі ФК «Колос» посідає другу сходинку турнірної таблиці серед дев’яти команд.

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

Переміг «Колос» із Сахновщини

Відкритий турнір з футзалу серед ветеранів 50+ цієї суботи відбувся у Красноградському фізкультурно-оздоровчому комплексі. У …