Вівторок , 25 Січень 2022
На головну / НОВИНИ / Місто / Які довідки потрібні першокласникам

Які довідки потрібні першокласникам

Напередодні нового навчального року у Центрі громадського здоров’я нагадали батькам про те, які довідки необхідні в школу по профогляду для дитини. Профілактичні огляди — це можливість вчасно виявити порушення у дітей і розпочати лікування.

Так, дитині знадобиться довідка форми № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду». Її може видати педіатр або сімейний лікар після огляду дитини. При необхідності лікар направить дитину на вакцинацію, базові аналізи або до вузьких спеціалістів.

Перед вступом до першого класу потрібно відвідати таких лікарів і пройти такі аналізи: дитячий хірург, дитячий ортопед-травматолог, дитячий офтальмолог, стоматолог, інші спеціалісти за показами, аналіз крові на гемоглобін і інші аналізи за показаннями.

Діти, які вже вчаться в школі, повинні проходити медичний огляд один раз на рік, але не обов’язково робити це перед самим навчальним роком. Можна перенести похід до лікаря на будь-який інший час, щоб не створювати черг перед першим вересня.

Медичні огляди учнів входять в Програму медичних гарантій і є безкоштовними. Для консультації вузьких фахівців педіатр або сімейний лікар створить електронний напрям.

Довідка форми № 063/у «Карта профілактичних щеплень». У ній є вся інформація про проведені щеплення або ревакцинації, яка може знадобитися зокрема медичним працівникам медичних установ. Цю довідку можуть попросити принести, якщо ваша дитина, наприклад, змінила школу або робила планові чи пропущені щеплення.

Якщо дитина була вакцинована відповідно до Національного календаря профілактичних щеплень, їй не будуть проводити вакцинацію або ревакцинацію — відповідно, дані в карті профілактичних щеплень не оновлюються і довідку приносити не потрібно.

 

Про нас Ляхова Надія

Перевірте також

Красноградські кікбоксери вибороли чергові нагороди

Вихованці відділення кікбоксингу «Булат» місцевої дитячо-юнацької спортивної школи посіли перше командне місце у відкритому Чемпіонаті …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page