Вівторок , 25 Січень 2022
На головну / ЗДОРОВ'Я / Хлопчик народився у кареті швидкої допомоги

Хлопчик народився у кареті швидкої допомоги

А посприяли його появі на світ місцеві медики,  котрі вісімнадцятого серпня виїхали на терміновий виклик.

Він надійшов о 06.32 із с. Високе Красноградської територіальної громади. Бригада у складі лікаря Ганни Шинкаренко, фельдшера Владислава Омеляна і водія Юрія Григорика поспішила на допомогу двадцятивосьмирічній породіллі.

Але довезти жінку до акушерсько-гінекологічного відділення Красноградської центральної районної лікарні вони не встигли. Пологи довелося приймати безпосередньо у кареті спеціалізованого автомобіля, обладнаного необхідним медичним устаткуванням. І вже о 06.52 у нашої землячки народився хлопчик!

Після надання акушерської допомоги та огляду, матусю разом із немовлям   шпиталізували до лікувального закладу.

Ось так щасливо розпочався ранок для бригади  2001 Красноградського відділення КНП ХОР «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». До речі, подія відбулася у кареті новенького автомобіля, який лише тиждень тому отримали наші медики.

—А Владиславові довелося уперше приймати пологи у таких екстремальних умовах, — розповіли його колеги. — Це хрещення він пройшов успішно. Значною мірою завдяки досвідченій лікарці Ганні Миколаївні, з якою вони обслуговували цей виклик.

Ну що ж, спасибі медикам за професійну роботу. А малюк хай росте здоровим!

 

Про нас Ляхова Надія

Перевірте також

Красноградські кікбоксери вибороли чергові нагороди

Вихованці відділення кікбоксингу «Булат» місцевої дитячо-юнацької спортивної школи посіли перше командне місце у відкритому Чемпіонаті …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page