Середа , 22 Вересень 2021
На головну / НОВИНИ / Фотопідтверження показань газового лічильника можна передати у Viber

Фотопідтверження показань газового лічильника можна передати у Viber

Така можливість є у користувачів чат-боту Viber7104ua від АТ «Харківгаз». Якщо показання приладу обліку блакитного палива не співпадають з тими, які зазначені в квитанції, споживачам пропонують сфотографувати лічильник із фактичними даними на ньому та завантажити фото у чат-бот. Також необхідно вказати дату зйомки. Система автоматично проаналізує світлину. Якщо зауважень не буде, то розбіжності в особовому рахунку виправлять, — інформує пресслужба газової компанії.

Скориставшись Viber7104ua клієнти також можуть передати показання лічильника газу, завантажити рахунок за доставку природного газу, оплатити послуги, проконтролювати надходження коштів на особовий рахунок та його стан.

Для приєднання до чат-боту Viber7104ua необхідно перейти зі свого мобільного пристрою за посиланням www.viber.com/7104ua або просканувати відповідний QR-код.

 

Про нас admin

Перевірте також

УВАГА! КОНКУРС СЕРЕД РІЧНИХ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ ГАЗЕТИ!

Традиційно розіграш призів від газети «ВІСТІ РАСНОГРАДЩИНИ» відбудеться у січні 2022-го серед річних передплатників     часопису (друковане видання). Головний …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page