Вівторок , 25 Січень 2022
На головну / ЗДОРОВ'Я / Фахівці попереджають, а вирішувати вам

Фахівці попереджають, а вирішувати вам

На сайті державної установи «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» оновлено карту не рекомендованих для купання місць у нашій області.  Зокрема це стосується і зони відпочинку у Краснограді, де у воді вміст лактозопозитивних кишкових паличок становить 6200 при нормі 5000 на літр. Нижче по течії, у Зачепилівці, ситуація ще складніша — там цей показник становить 9500. До того ж, у воді поблизу пляжу сусідньої громади виявлені й антигени ротовірусів.

Карта не рекомендованих для купання місць на Харківщині регулярно оновлюється — після отримання нових результатів лабораторних досліджень.

Не всі місцеві жителі, звичайно, зважають на попередження фахівців. Тож ця інформація насамперед для тих, хто не хоче ризикувати ні своїм здоров’ям, ні здоров’ям своїх дітей і дотримується рекомендацій санітарної служби.

Про нас Ляхова Надія

Перевірте також

Красноградські кікбоксери вибороли чергові нагороди

Вихованці відділення кікбоксингу «Булат» місцевої дитячо-юнацької спортивної школи посіли перше командне місце у відкритому Чемпіонаті …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page