Вівторок , 25 Січень 2022
На головну / ЗДОРОВ'Я / У центрі масової вакцинації доступний CoronaVac

У центрі масової вакцинації доступний CoronaVac

За словами директорки КНП «Красноградська центральна района лікарня» Ганни Васенко, CoronaVac зручний у використанні, оскільки має однодозову розфасовку. Тобто не треба чекати, доки набереться група осіб, як, наприклад, у ситуації з 15-дозовими флаконами, а тоді вакцинувати усіх разом. Отже, щепитися китайською вакциною CoronaVac можуть усі охочі як у центрі масової вакцинації (м. Красноград, вул. Соборна, 40), так і в пунктах щеплень, що працюють при сімейних амбулаторіях. Тим паче, що черги зараз практично відсутні. До того ж головна лікарка говорить про відсутність сильних реакцій на щеплення, крім підвищення температури і болю у місці вакцинації.   

До речі, на 16 серпня завершено щеплення першою дозою вакцини Moderna, а з 19 серпня розпочалася друга вакцинація цим препаратом красноградців. Медики запрошують їх у пункти вакцинації телефоном.

Як і раніше, мобільні бригади виїздять в організовані колективи, де кількість охочих щепитися проти COVID-19 не менше 15 осіб.   

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Красноградські кікбоксери вибороли чергові нагороди

Вихованці відділення кікбоксингу «Булат» місцевої дитячо-юнацької спортивної школи посіли перше командне місце у відкритому Чемпіонаті …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page