Середа , 4 Серпень 2021
На головну / НОВИНИ / Місто / У Сквері Слави в Краснограді висадили липи

У Сквері Слави в Краснограді висадили липи

З ініціативою висадити молоді деревця у парковій зоні міста до Красноградської міської ради звернулися представники районної організації ветеранів України. Там пішли назустріч пропозиції активістів. 

Придбати рослини для посадки допомогли спонсори. До акції долучилися не тільки ветерани, а й волонтери Червоного Хреста, старшокласники закладів загальної середньої освіти міста,  також міський голова Світлана Кривенко і очільник районної ради Володимир Птишник. Разом 13 квітня на території навкруги памятника “Танк” вони висадили 80 саджанців липи.

Доглядати за насадженнями надалі  допомагатимуть працівники комбінату комунальних підприємств і робітники на громадських роботах, – обіцяють в мерії. Трудівники поливатимуть саджанці, аби ті швидко та добре укорінилися.

За словами керівника Красноградської районної організації ветеранів України Ніни Мусатової, проведення акції вони приурочили до 80-річчя визволення України від нацистів. Вона відзначатиметься в жовтні 2024-го року. До того часу деревця устигнуть зміцніти.  У ветеранській організації ще запланована низка заходів, які вони налаштовані реалізувати до цієї знакової дати в історії рідної держави.

Детальніше про акцію з висадки дерев у Сквері Слави читайте в одному з наступних номерів “Вістей Красноградщини”.

Про нас admin

Перевірте також

Середня ціна гектару сільгоспземлі після відкриття ринку — 40 тисяч гривень

Про це повідомила пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства. «За перший місяць роботи ринку землі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page