Середа , 4 Серпень 2021
На головну / НОВИНИ / Місто / У військкоматі на строкову службу провели призовників

У військкоматі на строкову службу провели призовників

П’ятого жовтня на подвір’ї Красноградського об’єднаного міського військового комісаріату було багатолюдно. Тут в армію проводжали першу групу новобранців осіннього призову-2020. Призовна кампанія стартувала  з 1-го жовтня й триватиме до 31-го  грудня.

Підтримати хлопців у цей відповідальний момент у житті прийшли рідні та близькі люди. З напутним словом до без п’яти хвилин солдатів звернувся військовий комісар місцевого ОМВК Віталій Гладкий.

Спершу бранців доправлять до обласного пункту збору. Згодом розподілять у військові частини, де вони проходитимуть строкову службу. Її тривалість нині складає від одного до півтора років. Вона залежить від рівня освіти. Призовники, які мають академічний ступінь магістра, служитимуть 12 місяців, інші — на пів року більше. За словами хлопців, вони налаштовані потрапити на службу до Збройних сил України, Національної гвардії та десантно-штурмових військ.

Детальніще про подію читайте в номері “Вістей Красноградщини” від 09 жовтня.

 

Про нас admin

Перевірте також

Видатному землякові присвячується

Історія Краснограда нерозривно пов’язана з іменем Олександра Копиленка. Нашого земляка, відомого українського поета, надзвичайно цікавої …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page