Суббота , 9 Декабрь 2023
На головну / ДОЗВІЛЛЯ / Культура / У артмайстерні «Простір ідей» фантазії перетворюють у малюнки

У артмайстерні «Простір ідей» фантазії перетворюють у малюнки

Територію творчості створили у Красноградському молодіжному центрі для дітей і молоді, які цікавляться образотворчим мистецтвом. Як проходять заняття, запитали у керівниці творчої студії Валентини Золотухіної.

— Насамперед ми організували цей простір для хлопців і дівчат, аби вони могли поспілкуватися, гарно провести час і разом із тим опанувати ази образотворчого мистецтва, — говорить  Валентина. — Тож заняття проходять у невимушеній атмосфері. Зустрічаємося двічі на тиждень. Теми для малюнків обговорюємо спільно. Використовуємо різні техніки зображального мистецтва графіку, живопис, акварель. Кожен малюнок поповнює портфоліо юних художників, за яким  можна відстежити розвиток навичок дитини. Також за бажанням із цим багажем вони можуть продовжити навчання в школі мистецтв.

Відвідувати артмайстерню можуть всі охочі, хто відчуває хист до малювання. У студії оголошений набір у дві групи — молодшу для хлопців і дівчат від восьми років від народження  і старшу для юнацтва від 14 років. Наразі молодша група майже повністю укомплектована, старша поки вакантна.

Заняття молодшої групи відбуваються двічі на тиждень: щосереди о 17.00 та щонеділі об 11.00. Старшим пропонують зустрічатися щонеділі о 14.00. Урок триває дві години.

Якщо зацікавилася, телефонуйте — 0508643753.

 

Фото з архіву артмайстерні «Простір ідей»

Про нас admin

Перевірте також

Уночі ворог вдарив по Боровій

Майже опівночі ворог завдав удару по смт Борова Ізюмського району, попередньо керованою авіабомбою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page