Суббота , 9 Декабрь 2023
На головну / ЗДОРОВ'Я / У амбулаторіях Красноградщини з’явилося додаткове медичне обладнання

У амбулаторіях Красноградщини з’явилося додаткове медичне обладнання

Кожен заклад, який працює у системі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району» і задекларований для надання медичних послуг отримав кисневі концентратори для денного стаціонару.

— Дванадцять концентраторів об’ємом 5 літрів кожен придбані за фінансової підтримки Красноградськоїї міської та Наталиської сільської територіальних громад, ще дванадцять місткістю 10 літрів закуплені коштом обласного бюджету і розподілені нам Департаментом охорони здоров’я Харківської облдержадміністрації , — розповіла в. о. директорки центру Руслана Равлюк. — Цим обладнанням користуватимуться для лікування пацієнтів денного стаціонару. Киснева терапія застосовуватиметься за призначенням лікаря. Медики пройшли необхідне навчання та вступний інструктаж із охорони праці. Отже, готові до роботи.

Також у амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Хрестище ввели в експлуатацію автоматичний гематологічний аналізатор та  напівавтоматичний аналізатор сечі, які закупили раніше. Обладнання призначене для проведення клінічних аналізів крові та сечі. Таке устаткування вже працює в амбулаторії мікрорайону 3. Також планується його установити в закладах охорони здоров’я первинної ланки медицини в селах Миколо-Комишувата і Петрівка.

Про нас admin

Перевірте також

Уночі ворог вдарив по Боровій

Майже опівночі ворог завдав удару по смт Борова Ізюмського району, попередньо керованою авіабомбою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page