Понедельник , 11 Декабрь 2023
На головну / НОВИНИ / Місто / Урочистий прийом в Олександра Кайдаша

Урочистий прийом в Олександра Кайдаша

З нагоди Дня місцевого самоврядування, який в Україні відзначають сьомого грудня, очільник Красноградської райдержадміністрації Олександр Кайдаш влаштував урочистий прийом.

Зазвичай міський та сільські голови самі організовують безліч заходів, розв’язують злободенні проблеми, допомагають мешканцям громад у різних життєвих ситуаціях, відзначають кращих земляків грамотами та подяками, цінними подарунками. А ось сьомого грудня представники органів місцевого самоврядування святкують своє професійне свято. Тож цього дня справедливо вшановують їх.  

Цьогоріч у співпраці з районною державною адміністрацією місцеві громади втілили в життя багато цікавих і корисних ініціатив. Про це під час зустрічі з міським та сільськими головами мовив Олександр Кайдаш. Попереду — нові виклики і завдання, пов’язані з реформою децентралізації. Минулого тижня відбулася перша сесія Наталинської сільської територіальної громади, незабаром зберуться на пленарне засідання новообрані депутати Красноградської міської територіальної громади. Замість тринадцяти місцевих рад у наступному році за  новим територіальним розподілом працюватимуть лише дві — Наталинська і Красноградська. Отож лише поєднавши зусилля усіх гілок влади можна досягти поступального розвитку краю і, безперечно, успіху у справах.

Кожен очільник громади отримав Подяку голови райдержадміністрації та квіти. Зважаючи на карантинні обмеження, у такий спосіб відзначили колективи, депутатів і членів виконавчих комітетів місцевих рад.  

          

 

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Уночі ворог вдарив по Боровій

Майже опівночі ворог завдав удару по смт Борова Ізюмського району, попередньо керованою авіабомбою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page