Вівторок , 3 Серпень 2021
На головну / НОВИНИ / Управитель багатоквартирних будинків: опанувати нову професію пропонує проєкт “VITAL EAST”

Управитель багатоквартирних будинків: опанувати нову професію пропонує проєкт “VITAL EAST”

Він реалізується в Харківській та Запорізькій областях України за фінансової підтримки Міністерства закордонніх справ Німеччини. На навчання запрошують громадян віком від 35 до 40 років, які мають статус внутрішньо переміщених осіб. Десятьом кращим слухачам курсів, які успішно складуть екзаменаційний тест, організують тижневу поїздку за кордон до країни-ініціатора проєкту.

Навчання стартує у вересні нинішнього року. Орієнтовний склад навчальної групи — 25 осіб. Заняття відбуватимуться в Харкові. Їх проводитимуть як місцеві викладачі, так із Німеччини.  Учасникам курсів із інших міст компенсуватимуть витрати на проїзд. Слухачі зможуть здобути кваліфікацію управителя багатоквартиних будинків і “хаус майстерів”.  Зареєструватися можна за електронною адресою — spriyarmya-fond@ukr.net Контактна особа — Юлія Самойлова.

Консультації телефоном — (05744) 7-32-87 (Красноградська районна філія Харківського обласного центру зайнятості). Також запитання можна поставити безпосередньо фахівцям в офісі служби на вул. Соборній, № 81-А у Краснограді.

 

Про нас admin

Перевірте також

Середня ціна гектару сільгоспземлі після відкриття ринку — 40 тисяч гривень

Про це повідомила пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства. «За перший місяць роботи ринку землі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page