Понедельник , 11 Декабрь 2023
На головну / НОВИНИ / Місто / Тонкий лід – територія підвищеної небезпеки

Тонкий лід – територія підвищеної небезпеки

Працівники районного відділу ГУ Державної служби надзвичайних ситуацій України  в Харківській області одинадцятого січня побували з профілактичним рейдом на річці Берестовій у районі міської зони відпочинку. Рятувальники поспілкувалися з рибалками та любителями зимових видів спорту. Вони нагадали правила безпечної поведінки на льоду та розповіли, як діяти при потраплянні у воду.

— Якщо під вами провалилася крига, головне, не піддавайтеся паніці. Насамперед не робіть різких рухів і стабілізуйте подих, — кажуть фахівці.  — Якщо поруч з вами нікого немає, не витрачайте сили на крики про допомогу. Натомість намагайтеся уникнути занурення з головою, краще розкиньте руки в сторони й постарайтеся зачепитися за край криги. Поверніть тіло в горизонтальне положення за напрямком плину. Спробуйте обережно налягти грудьми на лід та по черзі  закиньте на нього ноги. Опинившись на кризі, перекотіться і обережно повзіть у той бік, звідки ви прийшли,  у напрямку берега.

Аби не потрапляти в надзвичайні ситуації, рятувальники наполегливо застерігають громадян  виходити на тонкий лід. Про це просять попередити дітей. Для повторення та засвоєння правил поведінки на льоду кожному співрозмовнику вручили тематичні пам’ятки.

Фото: Красноградський районний відділ ГУ ДСНС України у Харківській області

 

Про нас admin

Перевірте також

Уночі ворог вдарив по Боровій

Майже опівночі ворог завдав удару по смт Борова Ізюмського району, попередньо керованою авіабомбою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page