П’ятниця , 28 Січень 2022
На головну / ДОЗВІЛЛЯ / Культура / Талановита землячка з Наталиного

Талановита землячка з Наталиного

 

Стали відомі результати ХХІ обласного фестивалю ораторського мистецтва.

Цьогоріч він проходив під гаслом «Для гордої і владної душі життя і воля — на горі високій» і присвячувався 150-річчю з дня народження Лесі Українки. Підсумки творчого змагання підбили в приміщенні  Харківської академії неперервної освіти.

 Учасниками фестивалю став 61 учень — десятикласники й одинадцятикласники закладів освіти Харкова та області. Було визначено 13 переможців та 18 лауреатів. Усі вони отримали дипломи і портативні зарядні пристрої, а вчителів, які підготували дітей, відзначили подяками та унікальним виданням «Етнологія України». Учні та їхні наставники також отримали альманах із найкращими прозовими та віршованими творами переможців різних літературно-мовних конкурсів Харківщини.

Наталинську громаду на конкурсі представляла учениця 11 класу місцевого ліцею Анастасія Німа. Вона стала лауреатом фестивалю. У цьому велика заслуга вчительки української мови закладу Людмили Голубничої. 

Привітала з успішним виступом та вручила нагороди школярці та її наставниці директорка Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Наталинської сільської ради Ольга Міхно.

 

Про нас Ляхова Надія

Перевірте також

Подорожувальникам на замітку

Під час засідання 25 січня Рада Європейського Союзу ухвалила нові правила для вільних подорожей в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page