Субота , 31 Липень 2021
На головну / НОВИНИ / СOVID-19: статистика Красноградщини на 05 травня

СOVID-19: статистика Красноградщини на 05 травня

За минулі вихідні були зареєстровані одинадцять нових випадків корнавірусної інфекції у пацієнтів Красноградської центральної районної лікарні. Також від ускладнення перебігу хвороби померло четверо осіб, — повідомила директорка КНП “Красноградська ЦРЛ” Ганна Васенко.

На п’яте травня в стаціонарі лікуються 72 пацієнти з коронавірусом, у тому числі п’ятеро отримують інтенсивну терапію. Ще у восьми хворих COVID-19 під підозрою. Остаточний діагноз встановлять за результатами лабораторних досліджень.

Наразі амбулаторно борються з коронавірусом 102 жителі Красноградської та Наталинської громад. За попередній тиждень виявлено 57 нових випадків, ще 85 пацієнтів одужали, — поінформували в КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району”. 

За словами медиків, нині спостерігається незначний спад захворюваності на COVID-19.  Однак ситуація залишається напруженою. Тож розслаблятися зарано. Носіння захисних масок та дотримання соціальної дистанції – ці вимоги, як і раніше, залишаються обов’язковими.  Також громадян закликають по-можливості уникати місць скупчення людей. Відвідувати торговельні заклади та інші громадські місця тільки у разі крайньої потреби.

Про нас admin

Перевірте також

Коронавірус: статистика Красноградщини на 30 липня

Наразі у стаціонарі Красноградської центральної районної лікарні з підтвердженим діагнозом COVID-19  перебувають двоє пацієнтів віком …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page