Суббота , 9 Декабрь 2023
На головну / НОВИНИ / СOVID-19: статистика Красноградщини на 05 травня

СOVID-19: статистика Красноградщини на 05 травня

За минулі вихідні були зареєстровані одинадцять нових випадків корнавірусної інфекції у пацієнтів Красноградської центральної районної лікарні. Також від ускладнення перебігу хвороби померло четверо осіб, — повідомила директорка КНП «Красноградська ЦРЛ» Ганна Васенко.

На п’яте травня в стаціонарі лікуються 72 пацієнти з коронавірусом, у тому числі п’ятеро отримують інтенсивну терапію. Ще у восьми хворих COVID-19 під підозрою. Остаточний діагноз встановлять за результатами лабораторних досліджень.

Наразі амбулаторно борються з коронавірусом 102 жителі Красноградської та Наталинської громад. За попередній тиждень виявлено 57 нових випадків, ще 85 пацієнтів одужали, — поінформували в КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району». 

За словами медиків, нині спостерігається незначний спад захворюваності на COVID-19.  Однак ситуація залишається напруженою. Тож розслаблятися зарано. Носіння захисних масок та дотримання соціальної дистанції — ці вимоги, як і раніше, залишаються обов’язковими.  Також громадян закликають по-можливості уникати місць скупчення людей. Відвідувати торговельні заклади та інші громадські місця тільки у разі крайньої потреби.

Про нас admin

Перевірте також

Уночі ворог вдарив по Боровій

Майже опівночі ворог завдав удару по смт Борова Ізюмського району, попередньо керованою авіабомбою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page