Неділя , 23 Січень 2022
На головну / СУСПІЛЬСТВО / Повірка газових лічильників: хто оплачує послугу

Повірка газових лічильників: хто оплачує послугу

Планова повірка побутових лічильників, пов’язаний з нею монтаж/демонтаж та транспортування проводиться за рахунок операторів газорозподільчих мереж, — нагадали в управлінні зовнішніх комунікацій АТ «Харківгаз».

Однак споживачі газу та оператори ГРМ можуть ініціювати позапланові повірки обладнання. У такому випадку витрати оплачує сторона- ініціатор. Споживачеві, який хоче провести позапланову повірку лічильника, необхідно звернутися із заявою до центру обслуговування 104.ua Клієнтський простір.

Повірку побутових лічильників газу здійснює РГК Метрологічний центр, розташований на базі АТ «Харківгаз». Така перевірка —  повністю автоматизований процес.  Системи повірки відповідають міжнародним стандартам та директиві ЄС про вимірювальні прилади. Високоточні установки центру дозволяють перевірити  прилади обліку газу будь-якого типорозміру та виробника, — зазначають у компанії.

З початку року РГК Метрологічний центр повірив понад 80 тис. побутових лічильників газу. Найбільша кількість стосувалася приладів обліку клієнтів АТ «Харківгаз».

Фото до публікації: управління зовнішніх комунікацій АТ «Харківгаз»

 

Про нас admin

Перевірте також

Педагоги з Красноградської громади продовжать участь у наступному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022»

За результатами вибіркового І туру професійного змагання таке право отримали три викладачі закладів загальної середньої …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page