Неділя , 23 Січень 2022
На головну / НОВИНИ / Осінні канікули в школах розпочнуться раніше

Осінні канікули в школах розпочнуться раніше

Учні закладів загальної середньої освіти Красноградщини відпочиватимуть із 18 до 24 жовтня включно. За таким графіком працюватимуть і школи області.

Рішення про перенесення канікул прийнято органами місцевого самоврядування у зв’язку із погіршенням у регіоні епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусу. Підставою для посилення карантинних обмежень є норми Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення». Відтак посилиться контроль за виконанням заходів, передбачених пунктом 3 Постави уряду від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів із метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS Co V-2» зі змінами.

 

Зверніть увагу!

Згідно з розпорядженням Красноградського міського голови Світлани Кривенко № 307 від 11.10.2021, на території громади забороняється проведення всіх масових заходів: культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних, тематичних та інших, зокрема й у розважальних закладах.

 

 

Про нас admin

Перевірте також

Головний приз із розіграшу серед річних передплатників “Вістей Красноградщини” поїхав додому

Володаркою мікрохвильової печі SAMSUNG стала жителька Краснограда Ольга Зебзеєва. Подарунок у редакції газети забрав її …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page