Понеділок , 20 Вересень 2021
На головну / ЗДОРОВ'Я / На Харківщині посилили карантинні обмеження

На Харківщині посилили карантинні обмеження

З 18 березня забороняється проведення масових заходів (спортивних, культурних, розважальних, соціальних, релігійних, наукових, освітніх та інших) за участю більше 1 особи на 4 кв. м площі будівлі або відкритої території. Також не можна заповнювати зали, де відбуваються такі заходи, більш ніж наполовину, – інформує пресслужба Харківської облдержадміністрації.

Таке рішення було прийняте під час засідання регіональної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося під керівництвом голови Харківської ОДА Айни Тимчук 17 березня.

Комісія також ухвалила заборону щодо приймання відвідувачів у кінотеатрах та інших закладах культури з наповненням більше 50% місць.

Крім того, забороняється діяльність спортивних залів та фітнес-центрів, які не забезпечують можливість розміщення 1 особи на 10 кв. м, басейнів – більше ніж 4 особи на одній доріжці для індивідуальних зайнять або 6 для групових.

Про нас admin

Перевірте також

У Красноградській тепломережі планомірно готуються до опалювального сезону

Місцеве підприємство теплових мереж обслуговує тридцять котелень, які розташовані на території Красноградської та Наталинської громад. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page