Понеділок , 2 Серпень 2021
На головну / ЗДОРОВ'Я / На Красноградщині 10-річний хлопчик захворів на правець

На Красноградщині 10-річний хлопчик захворів на правець

Про це повідомила директорка КНП «Красноградська центральна районна лікарня» Ганна Васенко

За словами головної лікарки, два тижні тому хлопець наступив на іржавий цвях і травмував стопу. Батьки відразу не обробили рану й не звернулися до лікаря. До того ж дитина не ревакцинована за віком (у 6 років) проти правцю.

Згодом у хлопця з’явився біль у м’язах і судоми. Наразі хворий у тяжкому стані перебуває в обласній дитячій клінічній лікарні й отримує специфічне лікування.

Якби батьки своєчасно звернулися за медичною допомогою, дитині ввели б протиправцевий анатоксин і важких наслідків перебігу хвороби можна було уникнути.

Ганна Васенко наголошує, що захиститися від правця можна лише завдяки вакцинації. За здоров’я дітей несуть відповідальність батьки і вони не можуть цим нехтувати. Ревакцинація потрібна дітворі у віці 6 і 16 років. Потім щеплення необхідно поновлювати кожні 10 років. Фахівчиня радить слідкувати за календарем профілактичних щеплень. В умовах карантинних обмежень, пов’язаних з коронавірусною інфекцією, медичні працівники дотримуються усіх правил безпечної вакцинації. Тож звертайтеся до свого сімейного лікаря, імунізуйтеся  і бережіть здоров’я дітей.       

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Середня ціна гектару сільгоспземлі після відкриття ринку — 40 тисяч гривень

Про це повідомила пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства. «За перший місяць роботи ринку землі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page