Четверг , 18 Июль 2024
На головну / НОВИНИ / Надати підтримку і в тяжкий час бути поруч

Надати підтримку і в тяжкий час бути поруч

Останнього дня січня відбувся інформаційно-консультаційний захід для жителів с. Миколо-Комишувата Красноградської міської територіальної громади, організований КЗ «Красноградський центр соціальних служб».

Спеціалісти центру розповіли про діяльність мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам різних категорій, запропонувати безкоштовні послуги та надалі можливу підтримку гуманітарними наборами.

Люди ознайомилися із графіками роботи, отримали номери телефонів для консультацій, а також відповіді на чисельні запитання.

Крім того, фахівець Красноградської філії Харківського обласного центру зайнятості поінформувала громадян про стан регіонального ринку праці та вакансії по регіону, зміни в законодавстві про зайнятість, основні послуги зайнятому та незайнятому населенню, онлайн ресурси служби зайнятості, можливість проходження професійного навчання в центрах професійно-технічної освіти, безпосередньо в роботодавця та на освітніх онлайн платформах.

Надані індивідуальні консультації та роз’яснення щодо працевлаштування чи реєстрації в службі зайнятості як безробітних, участі в суспільно корисних роботах, отримання ваучера на навчання тощо.

Такі заходи дають змогу здійснити оцінку потреб сільських жителів, надати кваліфіковану підтримку і в тяжкий час бути поруч, кажуть організатори цієї зустрічі.

 

Про нас Касьянова Світлана

Перевірте також

Ще один рейс із Краснограда до Харкова

Із 12 квітня у пасажирів буде додаткова можливість дістатися до обласного центра. Запроваджується ще один …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page