Субота , 29 Січень 2022
На головну / НОВИНИ / Мільйон на стадіон

Мільйон на стадіон

стадіон “Ювілейний” у Краснограді

Таку суму під час VII сесії Харківської обласної ради 23 вересня виділили депутати для виготовлення проєктно-кошторисної документації для реконструкції КЗ «Красноградський стадіон «Ювілейний, — повідомив за результатами пленарного засідання голова райдержадміністрації Віктор Войтенко. Значні  кошти також спрямували для реалізації на Красноградщині інших соціально значущих проєктів.

Зокрема, 3 899 194 грн передбачили для  завершення будівництва спортивної зали Красноградського ліцею № 3.

спортивна зала Красноградського ліцею № 3

Кілька рішень стосувалися розвитку медичної галузі в територіальних громадах району.  Вісімсот тисяч гривень планують витратити для розробки проєктно-кошторисної документації для ремонту будівлі КНП “Красноградська центральна районна лікарня”, 1 918 540 грн використають  для завершення будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини у  селі Андріївка Кегичівської селищної ТГ, а 4 400 000 грн на капітальну реконструкцію частини приміщень педіатричного, терапевтичного та неврологічного відділень КНП “Зачепилівська ЦРЛ”.

За словами Віктора Войтенка, ці інвестиції — результат тісної співпраці органів державної влади та місцевого самоврядування.

 

Про нас admin

Перевірте також

Школи Красноградщини переходять на дистанційну форму навчання

Учні 5-11 класів із 31 січня до 13 лютого навчатимуться віддалено. Відповідні розпорядження органи місцевого …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page