П’ятниця , 28 Січень 2022
На головну / НОВИНИ / Місто / Ліцей № 1 переміг у Всеукраїнському конкурсі

Ліцей № 1 переміг у Всеукраїнському конкурсі

Він називався  «Моя школа – медіаграмотна» і проходив у рамках реалізації проєкту «Абетка вакцинації чи освітнє щеплення від дезінформації від А до Я: методичний комплекс».

Учасниками конкурсу стали медіатворчі проєкти вчителів та учнів, спрямовані на непоширення дезінформації в умовах пандемії, використання досвіду щодо впровадження в освітній процес закладу елементів медіаграмотності тощо. Це були стінгазети, постери, малюнки, фото, відео, презентації, заняття для батьків, які використовували різні мови комунікації для поширення власних ідей і об’єднали учнів та педагогів.

Із 62 робіт, які надійшли на конкурс «Моя школа – медіаграмотна» переможцями стали чотирнадцять. Дві з них підготовлені представниками Харківщини.  Зокрема, і тренінгові заняття для батьків «Медіаосвіта – актуальний компонент Нової української школи» заступника директора з навчально-виховної роботи Красноградського ліцею № 1 ім. О. І. Копиленка Красноградської міської ради Світлани Ушинкіної та вчительки початкових класів Оксани Славчевої.

Переможці отримають авторський гонорар за розробку та поширення матеріалів за темою проєкту. Також команди отримають пакети друкованої продукції (постери, комікси з елементами медіаграмотності), які створено в межах цієї ініціативи, інформує сайт Харківської обласної державної адміністрації. 

 

Про нас Ляхова Надія

Перевірте також

Подорожувальникам на замітку

Під час засідання 25 січня Рада Європейського Союзу ухвалила нові правила для вільних подорожей в …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page