П’ятниця , 30 Липень 2021
На головну / НОВИНИ / Місто / Легальна зайнятість — впевненість у завтрашньому дні

Легальна зайнятість — впевненість у завтрашньому дні

Двадцять першого грудня у приміщенні Красноградської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся тренінг для громадян,  які перебувають на обліку в центрі зайнятості як безробітні.

Фахівець служби зайнятості надала інформацію про послуги їхньої структури щодо прискорення працевлаштування, можливості участі в громадських та інших  роботах тимчасового характеру, служби в ЗСУ за контрактом, проходження навчання в Центрах професійно-технічної освіти ДСЗ та безпосередньо у роботодавця; ознайомила з  вакансіями  в Україні, де претендентам на посади обіцяють житло.

До участі в   семінарі було запрошено Дмитра Пілюгіна, фахівця відділу  «Красноградське бюро правової допомоги», який акцентував  увагу присутніх на наслідках нелегальної зайнятості, на перевагах  і соціальних гарантіях офіційного працевлаштування  та надав пояснення  щодо оформлення трудових відносин згідно з чинним законодавством.

З учасниками тренінгу провели практичні вправи для набуття навичок укладання трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту при працевлаштуванні. Отримані знання допоможуть безробітним уникнути помилок при укладанні трудових відносин.

Про нас Ляхова Надія

Перевірте також

Коронавірус: статистика Красноградщини на 30 липня

Наразі у стаціонарі Красноградської центральної районної лікарні з підтвердженим діагнозом COVID-19  перебувають двоє пацієнтів віком …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page