Суббота , 9 Декабрь 2023
На головну / НОВИНИ / Місто / Красноград чепуриться до великодніх свят

Красноград чепуриться до великодніх свят

Розчищення узбіччя дороги на вулиці Харківській у Краснограді

Комунальники продовжують упорядковувати території. Результати своєї роботи фіксують на фото, якими діляться на сторінці групи Красноградського комбінату  комунальних підприємств  у фейсбуці.

Робітники трудяться над розчищенням узбіч доріг. Також навели порядок і скосили траву на пагорбі, який тягнеться вздовж так званого «шахівського» спуску.

Вгорі на цьому підвищенні розташувалося старовинне міське кладовище, яке називається Центральне. Сюди, а також на Єврейський цвинтар та кладовище в селищі Куми завезли пісок. Містяни використовують його під час прибирання місць поховань рідних.

Нагадаємо, у неділю, 2 травня, православні християне святкуватимуть Великдень. А у вівторок другого після свята Воскресіння Господнього  тижня звершується особливе загальноцерковне поминання всіх від віку спочилих вірян. Цей день носить назву Радониця – від слова «радість», якою ми ділимося з нашими рідними, душі яких вже у вічності, і вітаємо їх словами «Христос Воскрес!». 

У цей день традиційно  красноградці сім’ями відвідують місця вічного спочинку померлих родичів, аби вшанувати їхню пам’ять. Завчасно до цих відвідин вони проводять генеральне прибирання поховань.

Центральний цвинтар у Краснограді
«Шахівський» пагорб

Фото: Красноградський ККП 

Про нас admin

Перевірте також

Уночі ворог вдарив по Боровій

Майже опівночі ворог завдав удару по смт Борова Ізюмського району, попередньо керованою авіабомбою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page