Суббота , 20 Апрель 2024
На головну / НОВИНИ / Красноградські кікбоксери вибороли чергові нагороди

Красноградські кікбоксери вибороли чергові нагороди

Вихованці відділення кікбоксингу «Булат» місцевої дитячо-юнацької спортивної школи посіли перше командне місце у відкритому Чемпіонаті з кікбоксингу ISKA серед юнаків і дітей, який організував КЗ «КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА «ХТЗ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ. Про це повідомив тренер спортсменів Сергій Джумайло. Змагання відбулися 23 січня в Харкові у приміщенні легкоатлетичного манежу КЗ «КДЮСШ ХТЗ ХОР». Турнір приурочили до Дня Соборності України.

За перемогу в чемпіонаті змагалися 17 команд із спортивних шкіл і клубів першої столиці та області, але красноградці були на висоті. Окрім лідерства у командному заліку земляки вибороли ще одну престижну нагороду. Вихованець «Булату» Ростислав Чичун завоював титул «Кращий спортсмен».  Він очолив турнірну таблицю в розділі пойнтспарринг у ваговій категорії до 40 кг і був першим у розділі фул-контакт у тій самій вазі.

Фото з архіву відділення кікбоксингу КДЮСШ «Булат»