Пятница , 8 Декабрь 2023
На головну / ЗДОРОВ'Я / Коронавірус: статистика Красноградщини 05-11 лютого

Коронавірус: статистика Красноградщини 05-11 лютого

За цей період COVID-19 діагностували вперше у 346 жителів району, зокрема, 67 випадків захворювання підтвердилися за останню добу. Серед нововиявлених хворих 33 мешканці Красноградської та Наталинської громад, 21 — Зачепилівської ТГ, 10 — Кегичівської ТГ та 3 — Сахновщинської ТГ.  Упродовж цих днів у стаціонарі Красноградської центральної районної лікарні померли три пацієнти з діагнозом «коронавірус».

На ранок 11 лютого, в умовах стаціонарного лікування ЦРЛ перебував 51 пацієнт із COVID-19. З них п’ятеро в тяжкому стані. Двоє пацієнток віком 60+ підключені до апаратів штучної вентиляції легень. Вісім стаціонарних хворих — це діти різного віку. За попередню добу госпіталізували вісім хворих із пневмоніями із підозрою на коронавіруснц інфекцію. Точний діагноз стане відомим за результатами ПЛР-дослідження.

Амбулаторно нині лікуються 655 жителів територіальних громад Красноградщини з підтвердженим COVID-19. З них: 319 — жителі Красноградської та Наталиської ТГ, 129 — Кегичівської ТГ, 112 — Старовірівської ТГ, 69 — Зачепилівської ТГ, 26 — Сахновщинської ТГ.

 

Про нас admin

Перевірте також

Уночі ворог вдарив по Боровій

Майже опівночі ворог завдав удару по смт Борова Ізюмського району, попередньо керованою авіабомбою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You cannot copy content of this page