Неділя , 13 Червень 2021
На головну / ЗДОРОВ'Я / Коронавірус: статистика Красноградщини 17-21 травня

Коронавірус: статистика Красноградщини 17-21 травня

За останні п’ять днів у громадах укрупненого Красноградського району зареєстрували 54 нових випадків захворювання, у тому числі 28, у жителів Красноградської та Наталинської територіальних громад. 

За період із 17 до 21 травня від ускладнень перебігу недуги померли 4 громадян. Найвищий показник перебування пацієнтів із COVID-19 у стаціонарі Красноградської центральної районної лікарні спостерігався 17 травня. Тоді там перебувало 55 хворих. Згодом статистика поступово пішла на спад. Наразі тут лікується 34 пацієнти з діагнозом “коронавірус”.

У амбулаторних умовах на 17 травня лікувалися 53 жителі Красноградської та Наталинської громад, у яких діагностували коронавірусну інфекцію. На 21 травня в усіх громадах Красноградщини 108 пацієнтів із COVID-19 лікуються амбулаторно. З них: 41 — жителі населених пунктів Красноградської та Наталинської громад, 24 — Старовірівської, 23 – Кегичівській, 11 – Зачепилівської  та 9 Сахновщинської селищної ради.

 

Про нас admin

Перевірте також

“Зелена” зона карантину: які обмеження діють

Дев’ятого червня в Україні оновили рівні епідемічної небезпеки щодо поширення короновірусної інфекції. Відсьогодні на всій …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page