П’ятниця , 22 Січень 2021
На головну / ЗДОРОВ'Я / Коронавірус: на Красноградщині плюс чотири нові випадки

Коронавірус: на Красноградщині плюс чотири нові випадки

На 21 вересня коронавірусну інфекцію діагностували ще у чотирьох пацієнтів центральної районної лікарні: троє з них жителі Красноградщини, один із Кегичівського району.

Нині на стаціонарному лікуванні в ЦРЛ з діагнозом “коронавірус” перебувають 14 хворих. За словами директорки КНП “Красноградська центральна районна лікарня” Ганни Васенко, для лікування пацієнтів із пневмоніями та COVID-19 тепер задіяні чотири відділення: інфекційне, анастезіології та інтенсивної терапії, екстренної невідкладної медичної допомоги і частково хірургічне. 

Як розповіла в. о. керівника КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району” Руслана Равлюк, на амбулаторному лікуванні зараз перебувають вісім пацієнтів із позитивним ПЛР-тестом на коронавірус. Відзавтра до роботи повернеться один із працівників центру, в якого повторний аналіз на коронавірусну інфекцію методом полімеразно ланцюгової реакції негативний. Водночас продовжують курс лікування від коронавірусу  троє працівників первинки: двоє в стаціонарі, один амбулаторно.

Про нас admin

Перевірте також

У Краснограді один випадок переохолодження

Двадцять першого січня з ознаками гіпотермії до центральної районної лікарні потрапила містянка. Жінка знаходилася у …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page