Вівторок , 3 Серпень 2021
На головну / ЗДОРОВ'Я / Вода у річці Берестовій непридатна для купання

Вода у річці Берестовій непридатна для купання

У пробах води із зони відпочинку в Краснограді та Зачепилівці фахівці виявили антиген ротавірусної інфекції. Про це 14 червня під час апаратної наради в райдержадміністрації повідомила завідувачка Красноградською міжрайонною філією ДУ «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України Оксана Співак.

— Після потрапляння в організм людини збудника  захворювання спостерігається стрімкий розвиток хвороби. Відтак вона  є небезпечною для громадян будь-якого віку, а  особливо дітей, — зауважила фахівець. —  У хворого виникає інтоксикація, підвищується температура, виникають спазми в шлунково-кишковому тракті, діарея та блювота.  Захворіти можна від  ковтка зараженою води. Тож ми рекомендуємо заборонити купання у водоймі.

Відповідні листи про тимчасову заборону купання працівники філії направили до керівництва Красноградської та Зачепилівської громад. На березі річки необхідно встановити відповідні попереджувальні таблички.

Забір води для дослідження відбувається щодватижні. Тож у найближчі 15 днів приймати водні процедури у Берестовій не рекомендується.

Про нас admin

Перевірте також

Коронавірус: статистика Красноградщини на 30 липня

Наразі у стаціонарі Красноградської центральної районної лікарні з підтвердженим діагнозом COVID-19  перебувають двоє пацієнтів віком …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page