Середа , 18 Травень 2022
На головну / НОВИНИ / Як підприємцям-спрощенцям отримати допомогу на дітей

Як підприємцям-спрощенцям отримати допомогу на дітей

Відповідно до постанови КМУ від 22.04.2020 р. № 329 допомога на дітей надається фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до першої і другої групи платників єдиного податку. Постанова набрала чинності п’ятого травня.
Допомога на дітей призначається на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-COV-2» та на один місяць після його відміни одному з батьків (опікуну) на кожну дитину до досягнення нею 10-річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 01.01.2020 року.
Для призначення виплат заявник має подати/надіслати органу соціального захисту населення заяву у паперовій чи електронній формі з відповідними документами.
Детальнішу інформацію можна отримати за адресою: м. Красноград, вул. Бєльовська, 84 або за телефоном гарячої лінії: (05744) 7-18-10

Про нас Горбань Інна

Перевірте також

На Харківщині очистили 138 км доріг від наслідків російського вторгнення

Щодня на автошляхах області працює від 25 до 30 бригад. Фахівці Служби автомобільних доріг у …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page