Неділя , 19 Вересень 2021
На головну / ДОЗВІЛЛЯ / Футболісти порадували видовищними іграми й перемогами

Футболісти порадували видовищними іграми й перемогами

Минулими вихідними на Красноградщині відбулося кілька цікавих футбольних баталій.

Приємна подія чекала шанувальників популярної гри у суботу. На стадіоні  «Ювілейний» проходив другий тур чемпіонату Харківщини з футболу серед  аматорських команд сезону 2019-го. Змагалися команди смт Дворічна і наш «Колос».

Незважаючи на дощову погоду, спортсмени показали азартний видовищний футбол. Красноградцям дісталися гідні суперники. Та все ж перший тайм приніс землякам удачу: гол забив Євген Домненко. Із рахунком 1:0 і закінчилася ця переможна для нашої команди зустріч.

***

Наступного дня вирішилося, кому ж дістанеться Кубок  Героїв Красноградщини. Турнір присвятили 74-й річниці  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Свого часу його проведення започаткував відомий аграрій Іван Гулий.

Перед початком матчу до краян звернувся голова райдержадміністрації  Євген Третяков. Присутні вшанували загиблих і померлих визволителів хвилиною мовчання.

За головний трофей боролися вісім команд. У фіналі зіграли ФК «Бумеранг» (м. Красноград) та ФК БУ «Укрбургаз». За результатами пенальті переміг   «Бумеранг», буровики зупинилися на другій сходинці, а третіми стали ФК «Олімпік» (с. Наталине). Нагороди також отримали кращий воротар Євгеній Караван (ФК Бумеранг»), бомбардир — Максим Гуржуй (ФК «Олімпік») та гравець Павло Веренич (ФК  БУ «Укрбургаз»).

Про нас Горбань Інна

Перевірте також

Першу медаль на Паралімпійських іграх завоювала харків’янка

Наша землячка Євгенія Бреус стала бронзовою призеркою на змаганнях із фехтування на візках