Субота , 31 Жовтень 2020
На головну / ДОЗВІЛЛЯ / Футболісти порадували видовищними іграми й перемогами

Футболісти порадували видовищними іграми й перемогами

Минулими вихідними на Красноградщині відбулося кілька цікавих футбольних баталій.

Приємна подія чекала шанувальників популярної гри у суботу. На стадіоні  «Ювілейний» проходив другий тур чемпіонату Харківщини з футболу серед  аматорських команд сезону 2019-го. Змагалися команди смт Дворічна і наш «Колос».

Незважаючи на дощову погоду, спортсмени показали азартний видовищний футбол. Красноградцям дісталися гідні суперники. Та все ж перший тайм приніс землякам удачу: гол забив Євген Домненко. Із рахунком 1:0 і закінчилася ця переможна для нашої команди зустріч.

***

Наступного дня вирішилося, кому ж дістанеться Кубок  Героїв Красноградщини. Турнір присвятили 74-й річниці  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Свого часу його проведення започаткував відомий аграрій Іван Гулий.

Перед початком матчу до краян звернувся голова райдержадміністрації  Євген Третяков. Присутні вшанували загиблих і померлих визволителів хвилиною мовчання.

За головний трофей боролися вісім команд. У фіналі зіграли ФК «Бумеранг» (м. Красноград) та ФК БУ «Укрбургаз». За результатами пенальті переміг   «Бумеранг», буровики зупинилися на другій сходинці, а третіми стали ФК «Олімпік» (с. Наталине). Нагороди також отримали кращий воротар Євгеній Караван (ФК Бумеранг»), бомбардир — Максим Гуржуй (ФК «Олімпік») та гравець Павло Веренич (ФК  БУ «Укрбургаз»).

Про нас Горбань Інна

Перевірте також

У Піщанці відбудеться Кубок Гамова з футболу

Змагання, у пам’ять про  Героя Радянського Союзу, учасника бойових дій Другої світової війни Дмитра Гамова …