You cannot copy content of this page
Четвер , 2 Квітень 2020
На головну / ЗДОРОВ'Я / Служба “103” працює без авралу

Служба “103” працює без авралу

Карантин на роботі медиків швидкої допомоги майже не позначився. Але певні особливості в організації праці все таки є.

– Кількість викликів тримається на середньому рівні, характерному для весняного сезону, – повідомила старший фельдшер Красноградського відділення Центру екстренної медичної домоги та медицини катастроф Ніна Боровська. – Найчастіше виїжджаємо до громадян, які мають хронічні серцево-судинні захворювання, скаржаться на підвищену температуру тіла, викликану застудою тощо. Працюємо в звичному режимі. Використання засобів особистої безпеки – неодмінний атрибут в медичній практиці. Однак в умовах карантинних обмежень намагаємося прискіпливіше дотримуватися всіх запобіжних заходів.

За словами Ніни Боровської, фахівці служби забезпечені масками, гумовими рукавичками, захисними комбінезонами та одноразовими халатами. Проте ці розхідні матеріали швидко витрачаються та потребують  постійного оновлення. Медики  сподіваються на підтримку благодійників, які допоможуть у поповненні необхідного спецодягу.

Про нас Лаптєва Наталія

Перевірте також

Комунальні підприємтва району отримали засоби індивідуального захисту та дезинфекції

Рішення про закупівлю та розподіл відповідних препаратів і товарів, призначених для профілактики поширення коронавірусної інфекції, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *