Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації повідомляє, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів України № 664 від 07.06.2024 року «Деякі питання відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною «муніципальна няня» на період воєнного стану та протягом трьох місяців після його припинення або скасування (далі — Постанова).
ДетальнішеНАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ
У День пам’яті та перемоги над нацизмом
Уперше цьогоріч країна відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років саме 8 травня. Заходи з цієї нагоди проходили й на Красноградщині.
ДетальнішеЧитайте в наступному номері
25 квітня 2024
ДетальнішеЧитайте в наступному номері
11 квітня 2024
ДетальнішеЗміни до порядку призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам
Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації інформує, що Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання провадження діяльності з усиновлення та влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, соціального захисту дітей, залишених без батьківського піклування» від 22.03.2024 року № 331 (далі — Постанова), якою, зокрема, уточнено коло осіб, що …
ДетальнішеЧитайте в наступному номері
14 березня 2024
ДетальнішеЧитайте в наступному номері
22 лютого 2024
ДетальнішеЧитайте в наступному номері
15 лютого 2024
ДетальнішеЧитайте в наступному номері
8 лютого 2024
ДетальнішеЧитайте в наступному номері
1 лютого 2024
Детальнішечитайте в наступному номері
25 січня 2024
ДетальнішеСлужба зайнятості допомагає учасникам бойових дій та членам їхніх родин
Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну чимало українців набули статусу учасників бойових дій і тому потребують особливої підтримки. Держава ініціювала низку спеціальних програм та сервісів, направлених на допомогу захисникам і захисницям, а також членам їх родин. У свою чергу служба зайнятості пропонує ветеранам дієві послуги.
ДетальнішеПідтримайте талановитих землячок
Жительки Харківської області Марина Зозуля із Зміївщини та Зоя Іванова із Зачепилівщини змагаються у Гранд-фіналі міжнародного конкурсу Mili Dueli. Марина Зозуля (псевдонім Чайка Білоозерянська) народилася в селищі Балки (Наталинська громада), а нині проживає в селі Лиман Слобожанської громади. Поетеса минулоріч стала лауреатом премії М. І. Чабанівського в номінації «Поезія». А …
ДетальнішеЧитайте в наступному номері
18 січня 2024
Детальніше