Вівторок , 17 Травень 2022
На головну / НОВИНИ / Місто / Красноградці потрапили до фіналу ХІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко»

Красноградці потрапили до фіналу ХІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко»

Представниця екологічної просвіти «Квітень» Красноградської гімназії «Гранд» Валерія Дурачевська та кореспондент ТРК Красноградщини “Центр” Тетяна Дурачевська  стали фіналістами ХІ Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко».

Робота землячок мала назву: «Екопарк – колиска екосистеми Харківщини». Змагалися вони у номінації «Екологія живої природи: відновлення та збереження». Мета відео — привернути увагу до стану навколишнього середовища  та виявити турботу про флору і фауну рідного краю. Учасники екологічної просвіти дослідили кількісний та якісний склад  екопарку «Фельдмана». Саме про їхню діяльність і був знятий відеоролик, який дійшов до фіналу.

— Взяти участь у фестивалі мені запропонувала мама. Вона знайшла інформацію в соціальній мережі. Я погодилася, — ділиться спогадами восьмикласниця Валерія. — До фіналу потрапили понад двісті конкурсантів. Серед них — ми.

Цьогорічна кількість  учасників складала 1259 осіб з 98 країн, а це —1489 конкурсних робіт!

Читайте також: На Красноградщині з робочою поїздкою перебуває Сергій Чернов

Для хлопців та дівчат влаштовували майстер-класи, тренінги, презентації та творчі зустрічі, перегляди й обговорення конкурсних робіт, цікаві завдання й заходи культурної програми.

До речі, до складу професійного журі входили  міжнародні фахівці з інших країн.

Детальніше про це читайте на шпальтах «Вістей Красноградщини». 

До відома:

У  2009 році  з ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова було засновано Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко».  Проводиться він серед дитячих творчих телевізійних, анімаційних і радіостудій, гуртків, колективів та окремих авторів, телевізійних компаній і об’єднань, продюсерських центрів, що створюють програми і фільми для дітей.

Про нас Горбань Інна

Перевірте також

Як Польща підтримує Україну і українців, мала змогу переконатися наша землячка

І поділилася своїми враженнями за допомогою… світлин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page