Середа , 18 Травень 2022
На головну / НОВИНИ / Квітень-червень: час весняного призову

Квітень-червень: час весняного призову

Відповідно до вимог ст. 15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352, Указу Президента України від 16.01.2020 року № 13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році», розпорядження районної державної адміністрації Харківської області від 04.02.2020 року № 40 «Про проведення призову громадян на строкову військову службу у 2020 році в Красноградському районі», із 01 квітня по 30 червня 2020 року проводиться призов громадян України на строкову військову службу.

Явці на призовну дільницю об’єднаного міського військового комісаріату у цей період підлягають усі громадяни України 1993-2002 р. н. чоловічої статі, які до дня відправки у військові частини досягли 18 років і не мають права на відстрочку, а також старші особи, які не досягли 27-річного віку, втратили право на відстрочку, або з різних причин не були призвані на строкову військову службу раніше.

Громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути за адресою: місто Красноград, вулиця Полтавська, 60, у зазначений час з документами, вказаними в особистих повістках. Якщо повістка військового комісаріату не надійшла, згідно зі ст. 15 п. 8 пп. 2 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», особа зобов’язана з’явитися до призовної дільниці військового комісаріату в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України. При собі потрібно мати документи, що засвідчують особу.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Красноградського району, зобов’язані негайно повернутися на місце постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії. Ті, що ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату без поважних причин, несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства.

Керівники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів, незалежно від підпорядкування та форм власності, мають забезпечити своєчасну явку призовників на дільницю, як це й передбачено законом «Про військовий обов’язок і військову службу».

Віталій ГЛАДКИЙ, військовий комісар Красноградського об’єднаного міського військового комісаріату, підполковник                           

Про нас Горбань Інна

Перевірте також

На Харківщині очистили 138 км доріг від наслідків російського вторгнення

Щодня на автошляхах області працює від 25 до 30 бригад. Фахівці Служби автомобільних доріг у …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You cannot copy content of this page