You cannot copy content of this page
Субота , 22 Лютий 2020
На головну / НОВИНИ / Місто / Експериментальний маршрут на прохання містян

Експериментальний маршрут на прохання містян

Днями на засіданні міськради погоджено ТОВ «Фенікс» експериментальний маршрут перевезень пасажирів у межах діючого маршруту № 1 (залізничний вокзал — мікрорайон 3). Він почне діяти вже наступного тижня.

Із мікрорайону автотранспорт відправляється о 07.30. Звідти він вирушить на вул. Київську і зробить першу зупинку біля дошкільного навчального закладу № 17. Далі прослідує до вул. Вишневої і зупиниться на перехресті цієї вулиці з Благовіщенською. Потім — рух Вишневою у напрямку Полтавської, на перетині цих вулиць пасажири можуть зійти. Кілька кварталів Полтавською — і зупинка біля об’єднаного військового комісаріату. Повернули на Шиндлера і доїхали до перехрестя з Соборною. Усім, кому необхідно потрапити до поліклініки чи будь-якого відділення центральної районної лікарні, сходять тут. Приготуватися тим, кому потрібна зупинка «ДНЗ № 5». На завершення маршруту — Мала площа і залізничний вокзал.

У зворотному напрямку автотранспорт забиратиме пасажирів о 17.20 із Малої площі.

Якщо маршрут не користуватиметься популярністю у містян і буде збитковим для перевізника, то від нього доведеться відмовитися.

 

Про нас Ляхова Надія

Перевірте також

Анонс спорту

Неділя, 23 лютого    Спортивний майданчик біля ДЮСШ  XIV тур зимової першості району з міні-футболу сезону …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *